Ваза колба висотою 110 мм з прозорого скла, циліндричної форми.
Висота 11 см, діаметр 12 см.
Висота 11 см, діаметр 12 см.
Ваза циліндрична з широким спектром використання - від флористики до створення насипних свічок. Найчастіше використовується для прикраси столу як самостійно, так і в комбінації з колбами інших розмірів.
Найпопулярніші композиції: колби висотою 11 см, 19,5 см., 31,5 см.
Найчастіше використовується для прикраси столу.
Для створення насипної свічки Вам буде потрібно 300 грам гранульованого воску.
Насипаєте віск в колбу, відрізаєте 3-5 см гніта, вставляєте по центру і запалюєте.
Час горіння 100 грам воску — 8 годин, для цього Вам буде потрібно 5 см гніта.
Вази ідеально підходять для декорування такими технологіями:
гравірування, шовкотрафаретний друк, рельєфне матування, деколь, розпис фарбами, золотом, емаллю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бережанський склозавод |
| Країна виробник | Україна |
| Форма вази | Циліндр |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Висота вази | 100 мм |
| Діаметр вази | 120 мм |
| Ширина вази | 120 мм |
| Глибина вази | 120 мм |
| Діаметр підстави | 120 мм |
| Діаметр горловини | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


