Ваза колба 480 мм. з прозорого скла, циліндричної форми.
Висота 48 см, діаметр 12 см.
Ваза циліндрична із широким спектром використання — від флористики до створення насипних свічок.Чащі всього використовується для створення композицій зі свічок різного розміру, а також окремо.
Для створення насипної свічки Вам знадобиться 2,2 кілограма гранульованого воску.
Насипаєте віск у колбу, відрізаєте 3-5 см фітилю, вставляєте по центру та запалюєте.
Час горіння 100 грамів воску — 8 годин, для цього Вам буде потрібно 5 см фітиля.
Вази ідеально підходять для декорування такими технологіями:
гравіювання, шовкотрафаретний друк, рельєфне матування, деколь, розпис фарбами, золотом, емаллю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бережанський склозавод |
| Країна виробник | Україна |
| Форма вази | Циліндр |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Висота вази | 480 мм |
| Діаметр вази | 120 мм |
| Ширина вази | 120 мм |
| Глибина вази | 120 мм |
| Діаметр підстави | 120 мм |
| Діаметр горловини | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


