Новинка

Ваза циліндр колба висота 20 см, діаметр 10 см
285 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 999-50-61
- +380 (66) 329-37-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваза колба 200 мм із прозорого скла, циліндричної форми.
Висота 19,5 см. діаметр 11 см.
Ваза циліндрична з широким спектром використання - від флорістики до створення насипних свічок.Часто використовуються свічки різного розміру та розміру для створення композицій.
Для створення насипної свічки вам знадобиться 600 грамів гранутованого воску.
Насипаєте віск у колбу, відрізаєте 3-5 см фібриля, вставляєте по центру і запалюєте.
Час горіння 100 грамів воску - 8 годин, для цього вам знадобиться п'ять см фітиля.
Вази ідеально підходять для декорування такими технологіями:
Гравування, шовкотрафаретний друк, рельєфне малювання, деколь, розпис фарбами, золотом, емалі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бережанський склозавод |
| Країна виробник | Україна |
| Форма вази | Циліндр |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Білий |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Висота вази | 200 мм |
| Діаметр вази | 100 мм |
| Ширина вази | 100 мм |
| Глибина вази | 100 мм |
| Діаметр підстави | 100 мм |
| Діаметр горловини | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


